O nás

Home / O nás

O našej spoločnosti

Služby čistenia a obnovy fasád by ste mali zveriť firme, ktorá sa v danej problematike dobre orientuje a má určité skúsenosti. Možno sa tak pýtate, prečo by ste mali využiť práve naše služby…

Hlavnou činnosťou našej firmy je komplexná obnova bytových domov, občianskych objektov a priemyselných stavieb. Zo začiatku sme sa zameriavali na zatepľovanie fasád a striech bytových domov, výmeny otvorových konštrukcií, rekonštrukcie balkónov a rozvodov energií a súvisiace murárske práce. Počas niekoľkých rokov naša firma na rôznych projektoch naberala nové skúsenosti a začala používať mnohé moderné technológie a postupy, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám vykonávať naše služby kvalitnejšie a rýchlejšie.

Niektorí zákazníci sa na nás začali obracať aj s požiadavkami na čistenie a obnovu fasád, prípadne čistenie striech, dlažieb, ale aj kanalizácií. Tieto činnosti veľmi úzko súvisia so službami, ktoré už niekoľko rokov poskytujeme, a tak sme sa rozhodli do portfólia našich ponúkaných služieb zaradiť aj tieto dodatočné činnosti, ktoré sú dnes dostupné pre každého.

Keďže vykonávame obnovy bytových domov, máme všetko potrebné technické vybavenie a skúsenosti na to, aby sme vedeli profesionálne vyčistiť vašu fasádu, strechu, kanalizáciu alebo inú plochu z našej ponuky služieb, prípadne odborne posúdiť stav fasády a rozhodnúť o spôsobe jeho obnovy. Pri našich službách tak máte garanciu, že všetky objednané činnosti budú vykonané odborne a bez zbytočných komplikácií.

Po objednaní našich služieb postupujeme nasledovným spôsobom. Prvým krokom je obhliadka objektu, pri ktorej daný objekt detailne skontrolujeme a overíme si jeho stav. Na základe obhliadky navrhneme spôsob realizácie, odhadneme cenu a vytvoríme ponuku. Ak budete s našou ponukou súhlasiť, nasleduje samotná profesionálna realizácia, ktorú vykonáva náš vyškolený tím.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

0% Kvalita
0 Objednávky
0 Zamestnanci
0 Počet rokov na trhu